şarkı sözleri
 • şarkı sözleri
 • Bize katıl
 • Reklam ve İletişim
 •  

  tarkan ahde vefa

  Tarkanın 2016 yılı albümü olarak kayıtlara geçen Ahde Vefa albümündeki tüm şarkıların listesidir. Şarkıların sözleri peyder pey eklenecektir:

  • Rindlerin Akşamı
  • Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme
  • Söyleme Bilmesinler
  • Nasıl Geçti Habersiz
  • Kadehinde Zehir olsa
  • Veda Busesi
  • Sevmekten Kim Usanır
  • Aşk Bu Değil Mi
  • Islak Daha Islak Öp Beni
  • Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine
  • Zeytin Gözlüm
  • Kara Bulutları Kaldır Aradan

  Toygar Işıklı Sonunda

  01. Toygar Işıklı – Gönlüm Göçebe
  02. Toygar Işıklı – Sen Eşittir Ben
  03. Toygar Işıklı – Masal
  04. Toygar Işıklı – Sen Bilirsin
  05. Toygar Işıklı – Ben Hayatın Mağlubuyum
  06. Toygar Işıklı – Kalbimdeki Sancı
  07. Toygar Işıklı – Tebessüm
  08. Toygar Işıklı – Bana Herşey Uzak
  09. Toygar Işıklı – Ninni
  10. Toygar Işıklı – Tutsak
  11. Toygar Işıklı – Sardunyalar
  12. Toygar Işıklı – Sen Bilirsin ( Versiyon )
  13. Toygar Işıklı – Sonunda
  14. Toygar Işıklı – Yoksun
  15. Toygar Işıklı – Gecenin Hüznü
  16. Toygar Işıklı – Yaprak Dökümü
  17. Toygar Işıklı – Çok Geç


  Ceza 10. Köy

  2010 yılı albüm çıkaranlar kervanına ceza da katıldı, rap star olarak bilinen albümünde 15 farklı parçaya yer vermi?. Sizin için 2010 albümünü listeledik. Kısa bi süre içerisinde albümdeki tüm şarkıları sitemizde şarkı sözleri ile birlikte bulabileceksiniz.

  Ceza 10. Köy albümü

  Ceza Kap?
  Ceza Kim Bilir
  Ceza Bir Minik Mikrofon
  Ceza Eğer Beni Görürsen
  Ceza Onuncu Köy
  Ceza Evinden Uzakta
  Ceza Terzi
  Ceza Battle Edebiyatı
  Ceza Dünden Ne Kaldı
  Ceza Evin Delisi
  Ceza Bir Var Bir Yok
  Ceza Çivi Gibi Çak
  Ceza Dünya Dönüyor
  Ceza Al Senin Olsun
  Ceza Outro


  orhan gencebay berhudar ol albümü

  Vodafone’un reklam kampanyasında yeni yüzü olan ünlü sanatçı orhan gencebay berhüdar ol albümüne öncelikli olarak vodafone Türkiye abonelerinin ulaşacağını söyledi.

  TRT yasağı 1979 yılbaşı gecesi kaldırılan orhan gencebay vorafone kapsama alanı reklamları ile yine gece yarısı ekranlarda kutlama mesajı yayınladı. Yeni reklam kampanyasında vodafone kapsama alanı ve 3G yatırımları anlatılıyor.

  Farklı reklam filmlerinin olacağı kampanyada gencebayın berhüdar ol albümü de öncelikli olarak Vodafone abonelerinin beğenisine sunulacak.

  Kampanya ile ilgili olarak sabaha açıklama yapan orhan gencebay, kendisinin geniş bir dinleyici kitlesine sahip olduğunu ifade ederek vodafone da kapsama alanı için büyük yatırımlar yapan bir dünya şirketi. Bu yüzden vodafone ile önce kapsama alanlarımız buluştu. Biz gönüllere ula??yoruz. Onlarda insanların birbirlerine ulaşmasını sağlayan hizmeti sunuyor.

  Orhan gencebay? türk insanının yüzde 75’inin aileden biri gibi görüp sevdiğini orhan baba dediğini kaydeden vodafone türkiye pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı gökhan ö?ütde biz bu kampanyada insanların güvenini kazanm?? bir sanatçı ile çalışmayı hedefledik.

  Kapama alanı için şebekeye yatırıma devam ettiklerini söyleyen gökhan ö?üt algıy? değiştirmek baz istasyonu ve şebeke yatırımı yapmaktan bile zor. 1.3 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle altyapı yatırımımız devam ediyor. 2G şebeke a??mız? 2 yılda 2 misli genişleterek 11 bin baz istasyonuna ulaştık. 3G şebekesi de eklenince baz istasyonu sayımız 13 bine ulaşt?. 2010 yılı Mart sonuna kadar 14 bine çıkaracağız.

  Vodafone genel müdürü serpil timuray, orhan gencebay ile çalışmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek halkın güvenini kazanm?? bir sanatçının bizim çalışmalarımız? anlatmamıza katkısının olacağını düşünüyoru.


  Ayşe Birgör Bambaşka

  Müzik yönetmenliği ve aranjörlüğü Ta?kın Sabah, prodüktörlüğü Ayşen Birgör tarafından yapılan ‘Bambaşka’da 6 özel parça yer almakta…

  Albümün çıkış parçası olarak; söz ve müziği, müziğimizin son dönemde yükselen ismi Fettah Can’a ait hareketli bir parça olan ‘Boşver’ seçildi. Bu parçaya yönetmen Faysal Tokmak tarafından Ataşehir Chicago Bulls’da klip çekildi ve bu klipte Ayşen Birgör, kendisinin kıyafet sponsoru olan B&B Butik tarafından bu klip için özel olarak hazırlanan 7 değişik kostüm giydi.

  BAMBA?KA’da ‘Boşver’ dışında Suat Suna’nın 3 yeni bestesi ‘Kör Olmuşsun, Ne Emekler Verdim, Bence Pişmansın’, Orhan Gencebay’?n sesinden yıllardır dinlediğimiz ama başka bir sanatçı tarafında ilk kez yorumlanan ‘Sevme Bensiz’ ile bir başka üstat Coşkun Sabah’?n sözleri Tunç Kemal’a ait unutulmaz şarkısı ‘Var mı Böyle Bir Sevda’ yer almakta…

  Ekranların sevilen, sesi ve yorumu ile milyonları kendisine hayran bırakan ismi Ayşen Birgör’ün; Bambaşka isimli albümü Müzikram Yapım etiketi ile çıktı.

  Albümdeki Eserler

  1. Boşver
  Söz & Müzik: Fettah Can
  2. Kör Olmuşsun
  Söz & Müzik: Suat Suna
  3. Sevme Bensiz
  Söz & Müzik: Orhan Gencebay
  4. Ne Emekler Verdim
  Söz & Müzik: Suat Suna
  5. Varmı Böyle Bir Sevda
  Söz: Tunç Kemal Karakulak Müzik: Çoşkun Sabah
  6. Bence Pişmansın
  Söz & Müzik: Suat Suna