tarkan ahde vefa

Tarkanın 2016 yılı albümü olarak kayıtlara geçen Ahde Vefa albümündeki tüm şarkıların listesidir. Şarkıların sözleri peyder pey eklenecektir:

 • Rindlerin Akşamı
 • Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme
 • Söyleme Bilmesinler
 • Nasıl Geçti Habersiz
 • Kadehinde Zehir olsa
 • Veda Busesi
 • Sevmekten Kim Usanır
 • Aşk Bu Değil Mi
 • Islak Daha Islak Öp Beni
 • Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine
 • Zeytin Gözlüm
 • Kara Bulutları Kaldır Aradan

Toygar Işıklı Sonunda

01. Toygar Işıklı – Gönlüm Göçebe
02. Toygar Işıklı – Sen Eşittir Ben
03. Toygar Işıklı – Masal
04. Toygar Işıklı – Sen Bilirsin
05. Toygar Işıklı – Ben Hayatın Mağlubuyum
06. Toygar Işıklı – Kalbimdeki Sancı
07. Toygar Işıklı – Tebessüm
08. Toygar Işıklı – Bana Herşey Uzak
09. Toygar Işıklı – Ninni
10. Toygar Işıklı – Tutsak
11. Toygar Işıklı – Sardunyalar
12. Toygar Işıklı – Sen Bilirsin ( Versiyon )
13. Toygar Işıklı – Sonunda
14. Toygar Işıklı – Yoksun
15. Toygar Işıklı – Gecenin Hüznü
16. Toygar Işıklı – Yaprak Dökümü
17. Toygar Işıklı – Çok Geç

Ceza 10. Köy

2010 yılı albüm çıkaranlar kervanına ceza da katıldı, rap star olarak bilinen albümünde 15 farklı parçaya yer vermi?. Sizin için 2010 albümünü listeledik. Kısa bi süre içerisinde albümdeki tüm şarkıları sitemizde şarkı sözleri ile birlikte bulabileceksiniz.

Ceza 10. Köy albümü

Ceza Kap?
Ceza Kim Bilir
Ceza Bir Minik Mikrofon
Ceza Eğer Beni Görürsen
Ceza Onuncu Köy
Ceza Evinden Uzakta
Ceza Terzi
Ceza Battle Edebiyatı
Ceza Dünden Ne Kaldı
Ceza Evin Delisi
Ceza Bir Var Bir Yok
Ceza Çivi Gibi Çak
Ceza Dünya Dönüyor
Ceza Al Senin Olsun
Ceza Outro

orhan gencebay berhudar ol albümü

Vodafone’un reklam kampanyasında yeni yüzü olan ünlü sanatçı orhan gencebay berhüdar ol albümüne öncelikli olarak vodafone Türkiye abonelerinin ulaşacağını söyledi.

TRT yasağı 1979 yılbaşı gecesi kaldırılan orhan gencebay vorafone kapsama alanı reklamları ile yine gece yarısı ekranlarda kutlama mesajı yayınladı. Yeni reklam kampanyasında vodafone kapsama alanı ve 3G yatırımları anlatılıyor.

Farklı reklam filmlerinin olacağı kampanyada gencebayın berhüdar ol albümü de öncelikli olarak Vodafone abonelerinin beğenisine sunulacak.

Kampanya ile ilgili olarak sabaha açıklama yapan orhan gencebay, kendisinin geniş bir dinleyici kitlesine sahip olduğunu ifade ederek vodafone da kapsama alanı için büyük yatırımlar yapan bir dünya şirketi. Bu yüzden vodafone ile önce kapsama alanlarımız buluştu. Biz gönüllere ula??yoruz. Onlarda insanların birbirlerine ulaşmasını sağlayan hizmeti sunuyor.

Orhan gencebay? türk insanının yüzde 75’inin aileden biri gibi görüp sevdiğini orhan baba dediğini kaydeden vodafone türkiye pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı gökhan ö?ütde biz bu kampanyada insanların güvenini kazanm?? bir sanatçı ile çalışmayı hedefledik.

Kapama alanı için şebekeye yatırıma devam ettiklerini söyleyen gökhan ö?üt algıy? değiştirmek baz istasyonu ve şebeke yatırımı yapmaktan bile zor. 1.3 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle altyapı yatırımımız devam ediyor. 2G şebeke a??mız? 2 yılda 2 misli genişleterek 11 bin baz istasyonuna ulaştık. 3G şebekesi de eklenince baz istasyonu sayımız 13 bine ulaşt?. 2010 yılı Mart sonuna kadar 14 bine çıkaracağız.

Vodafone genel müdürü serpil timuray, orhan gencebay ile çalışmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek halkın güvenini kazanm?? bir sanatçının bizim çalışmalarımız? anlatmamıza katkısının olacağını düşünüyoru.

Ayşe Birgör Bambaşka

Müzik yönetmenliği ve aranjörlüğü Ta?kın Sabah, prodüktörlüğü Ayşen Birgör tarafından yapılan ‘Bambaşka’da 6 özel parça yer almakta…

Albümün çıkış parçası olarak; söz ve müziği, müziğimizin son dönemde yükselen ismi Fettah Can’a ait hareketli bir parça olan ‘Boşver’ seçildi. Bu parçaya yönetmen Faysal Tokmak tarafından Ataşehir Chicago Bulls’da klip çekildi ve bu klipte Ayşen Birgör, kendisinin kıyafet sponsoru olan B&B Butik tarafından bu klip için özel olarak hazırlanan 7 değişik kostüm giydi.

BAMBA?KA’da ‘Boşver’ dışında Suat Suna’nın 3 yeni bestesi ‘Kör Olmuşsun, Ne Emekler Verdim, Bence Pişmansın’, Orhan Gencebay’?n sesinden yıllardır dinlediğimiz ama başka bir sanatçı tarafında ilk kez yorumlanan ‘Sevme Bensiz’ ile bir başka üstat Coşkun Sabah’?n sözleri Tunç Kemal’a ait unutulmaz şarkısı ‘Var mı Böyle Bir Sevda’ yer almakta…

Ekranların sevilen, sesi ve yorumu ile milyonları kendisine hayran bırakan ismi Ayşen Birgör’ün; Bambaşka isimli albümü Müzikram Yapım etiketi ile çıktı.

Albümdeki Eserler

1. Boşver
Söz & Müzik: Fettah Can
2. Kör Olmuşsun
Söz & Müzik: Suat Suna
3. Sevme Bensiz
Söz & Müzik: Orhan Gencebay
4. Ne Emekler Verdim
Söz & Müzik: Suat Suna
5. Varmı Böyle Bir Sevda
Söz: Tunç Kemal Karakulak Müzik: Çoşkun Sabah
6. Bence Pişmansın
Söz & Müzik: Suat Suna